A Humánszolgáltatási Iroda ellátja a szociális, a köznevelési, a közművelődési, a sport, az idősügyi, az esélyegyenlőségi, a ifjúsági és drogprevenciós, a kerületi civil szervezetekkel kapcsolatos, valamint az egészségügyi igazgatási feladatokat.

 

Humánszolgáltatási Iroda – 1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.

 

Irodavezető: Szilágyi Imre, 06-1-215-1077/328 mellék, e-mail: szilagyiimre@ferencvaros.hu

Irodavezető-helyettes: Halmai András, 06-1-215-1077/318 mellék, e-mail: halmai@ferencvaros.hu

Titkárság: Gál Orsolya, 06-1-215-1077/320 mellék, e-mail: gal.orsolya@ferencvaros.hu

Fogadóóra: irodavezető és irodavezető helyettes előzetes telefonos vagy email-es egyeztetés alapján.

 


Lakhatási és Oktatási Támogatási Csoport 1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.

      • Általános tájékoztató (PDF)

Csoportvezető: Marschalné Solymosi Csilla, 06-1-215-1077/317 mellék, e-mail: mcsilla@ferencvaros.hu

Ügyintézők:

Balogh Mária, környezettanulmányt készítő ügyintéző, 06-1-215-1077/320 mellék, e-mail: baloghm@ferencvaros.hu

Balázs Edit, 06-1-215-1077/354 mellék, e-mail: balazs.edit@ferencvaros.hu

Ignáczné Faragó Zita, 06-1-215-1077/312 mellék, e-mail: ignaczne@ferencvaros.hu

Katona Sándorné, 06-1-215-1077/307 mellék, e-mail: katona@ferencvaros.hu

Risainé Dispiter Krisztina, 06-1-215-1077/313 mellék, e-mail: dispiter.krisztina@ferencvaros.hu

Kovács Tiborné, 06-1-215-1077/310 mellék, e-mail: kovacse@ferencvaros.hu

 


Általános és Gyermeknevelési Támogatási Csoport 1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.

      • Általános tájékoztató (PDF)

Csoportvezető: Szabó Józsefné, 06-1-215-1077/330 mellék, e-mail: szabo_jozsefne@ferencvaros.hu

Ügyintézők:

Galambos László, 06-1-215-1077/387 mellék, e-mail: galambos@ferencvaros.hu

Matécsa Péter Miklós, 06-1-215-1077/311 mellék, e-mail: matecsa.peter@ferencvaros.hu

Hardi Avarka, 06-1-215-1077/339 mellék, e-mail: hardi.avarka@ferencvaros.hu

Liszt Gábor György, 06-1-215-1077/470 mellék, e-mail: liszt.gabor@ferencvaros.hu

Varga Beatrix Mária, 06-1-215-1077/393 mellék, e-mail: vargabea@ferencvaros.hu

Köznevelési és Intézményi Csoport – 1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.

      • Általános tájékoztató (PDF)

Csoportvezető: Dr. Tomasószkiné dr. Kovács Györgyi, 06-1-215-1077/377 mellék, e-mail: kovacsgyorgyi@ferencvaros.hu

Ügyintézők:

Dékányné Borsodi Szilvia, 06-1-215-1077/332 mellék, e-mail: borsodi.szivia@ferencvaros.hu

Kocsis Éva, 06-1-215-1077/386 mellék, e-mail: kocsis.eva@ferencvaros.hu

Gajdos Adrienn, 06-1-215-1077/394 mellék, e-mail: gajdos.adrienn@ferencvaros.hu

Referensi Csoport – 1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.

      • Általános tájékoztató (PDF)

Csoportvezető: Hajdu Erika, 06-1-215-1077/380 mellék, e-mail: hajdu@ferencvaros.hu

Ügyintézők:

Gallusz Beáta, idősügyi munkatárs, 06-1-215-1077/385 mellék, e-mail: bea.gallusz@ferencvaros.hu

Hidasi Gábor, sport referens, 06-1-215-1077/343 mellék, e-mail: hidasi.gabor@ferencvaros.hu

dr. Kelemen Miklós, civil referens, 06-1-215-1077/319 mellék, e-mail: kelemen.miklos@ferencvaros.hu

 


A Humánszolgáltatási Iroda ügyfélfogadási ideje/munkarendje:

Ügyfélfogadási rend:

Hétfő:8.00 – 18.00
Kedd:8.00 – 16.30
Szerda:8.00 – 16.30
Csütörtök:8.00 – 16.30
Péntek:8.00 – 12.30

 

A Humánszolgáltatási Iroda által működtetett ügyfélszolgálat (1096 Budapest, Lenhossék utca 24-28.) ideiglenes ügyfélfogadási rendje:

Ügyintéző: Kovácsné Rutkai Katalin, 06-1-215-1077/459 mellék, e-mail: rutkai.katalin@ferencvaros.hu

 

Hétfő:12.00 – 17.30
Kedd:  8.00 – 12.00
Szerda:12.00 – 16.00
Csütörtök:  8.00 – 12.00
Péntek:  8.00 – 13.00