
Május 18-án, hétfőn 17 órától ismét Informál Szabadtéri Fogadóórát tart Ferencváros Önkormányzata a Ferenc téren.
A találkozón a városvezetés és a helyi képviselők mellett jelen lesz a kerületi rendőrkapitány, a FESZOFE ügyvezetője, valamint a közterület-felügyelet képviselői is.
A szabadtéri fogadóóra lehetőséget ad arra, hogy a ferencvárosiak személyesen osszák meg kérdéseiket, javaslataikat és észrevételeiket a kerületet érintő ügyekben.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
