Újra Informál Szabadtéri Fogadóóra a Ferenc téren

Május 18-án, hétfőn 17 órától ismét Informál Szabadtéri Fogadóórát tart Ferencváros Önkormányzata a Ferenc téren.

A találkozón a városvezetés és a helyi képviselők mellett jelen lesz a kerületi rendőrkapitány, a FESZOFE ügyvezetője, valamint a közterület-felügyelet képviselői is.

A szabadtéri fogadóóra lehetőséget ad arra, hogy a ferencvárosiak személyesen osszák meg kérdéseiket, javaslataikat és észrevételeiket a kerületet érintő ügyekben.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Top